суббота, 13 февраля 2016 г.

Мої ляльки-мотанки


За цей час, що ми з вами не бачилися, я не лише дурників валяла)))) Ще ось мотанки крутила. Більшість з них на подарунки та благодійні фестивалі пішли, і я навіть не встигла їх сфотографувати. Найчастіше робила такі от ляльки на щастя чи крупеничок (остання фотографія). У скручуванні таких лялечок є якась своя магія, вона геть різниться від іншого рукоділля, шиття тощо, бо голка і нитка майже не використовуються( лише іноді для деяких предметів одягу ляльки, але не для неї самої). 
Дуже наповнююче зайняття, заспокоює та налаштовує на "жіночий лад".
Ще пізніше поділюся думками щодо самого процесу, а поки ось...


5 комментариев:

 1. какие девулечки милые)) браво)

  ОтветитьУдалить
 2. Menangkan permainan Poker dan Domino dengan mudah hanya dengan bermain di agen ituQQ. Dimana anda bisa memperoleh keuntungan banyak dari permainan tersebut, oleh karena itu anda dapat segera bergabung dan bermain di agen ituQQ.

  Agen Poker ituQQ
  Agen Domino ituQQ

  ОтветитьУдалить
 3. Mainkan permainan BandarQ dengan lebih mudah di agen ituQQ, dimana permainan yang tersedia lebih mudah dimainkan dan dimenangkan. Maka dari anda dapat memainkan permainan BandarQ yang tersedia di agen ituQQ, serta jangan lewatkan promo menarik yang bisa diperoleh saat bermain di agen ituQQ.

  Agen ituQQ
  InfoPendek
  InfoJitu
  CheatPasti
  SitusPanas

  ОтветитьУдалить

Дякую, що приділили увагу)))) Дуже рада буду побачити ваш коментар!